Povolovací procesy

Velmi dobře známe celý proces povolování zařízení pro energetické využití odpadů a víme, jak je někdy obtížné dostat se k cíli. Díky zkušenostem při jednáních s dotčenými orgány a širokou veřejností Vás provedeme celým procesem od prvních povolení až po úspěšné uvedení do jednotky do provozu.

Povolovací procesy spojené s realizací jednotky EVECONT mohou probíhat ve 3 režimech, které se určují na základě kapacity a typu odpadu:

Ve všech případech se jedná o zcela individuální průběh, který může trvat od několika měsíců do několika let. Zcela kritickým je pak vhodně zvolený přístup při komunikaci s veřejností a s dotčenými orgány. Nejčastějším problémem při plánování investičního záměru realizovat jednotku pro energetické využití odpadů je absence komunikace s občany a nevhodná forma komunikace.

Ve všech případech stojíme v první linii, čelit mnohdy složitým či zcela emočně založeným reakcím a předsudkům.

Kontakty


Březinova 1608/42
616 00 Brno, Zabovřesky

+420 544 527 231
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.