Nároky na umístění

Kontejnerová jednotka EVECONT je ze své podstaty modulární a umožňuje vytvářet různá dispoziční uspořádání. Umístění citlivých zařízení do nitra kontejnerů umožňuje jednotku umisťovat nejen do uzavřené haly ale i ve venkovním prostředí. V kombinaci s malými zástavbovými rozměry a nízkými nároky na zakládání stavby je umístění jednotky EVECONT poměrně snadné.

Vizualizace definuje orientační rozměry zastavěné plochy pro základní variantu jednotky EVECONT bez doplňkových modulů, které zajišťují např. překládku paliva či zajištění jeho dostatečné provozní zásoby. V případě potřeby však lze dosáhnout i menších rozměrů - vše je podmíněno konkrétním případem.

Jednotka EVECONT neklade významné nároky na zakládání stavby či zpevněnou plochu. V některých případech však nelze zcela vyloučit nezbytnost přípravy základů pro některé aparáty, setkáme-li se např. se zhoršenými geologickými podmínkami či zvýšenými nároky na odhlučnění. Za všech okolností však dbáme na splnění Vašich požadavků a zajištění bezpečného a spolehlivého provozu jednotky.

Kontakty


Březinova 1608/42
616 00 Brno, Zabovřesky

+420 544 527 231
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.