Čištění moří

Proč by mě to mohlo zajímat?

01/

… Elektřina

Při sanaci moří je potřeba velké množství energie pro pohon lodí, které odpad sbírají a likvidují. Volba fosilního zdroje energie vede k finanční ztrátě a dalšímu znečišťování životního prostředí.

02/

… Životní prostředí

Velké množství odpadů, které je rozptýleno ve vodstvu na naší planetě zatěžuje ekosystém a je příčinou mnoha problémů všech organismů a živočichů, kteří v těchto ekosystémech žijí.

03/

… Odpady

Odpad rozptýlený v moři je třeba vhodně akumulovat, případně vysušit a zlikvidovat.

04/

… Úspora financí

Provozování jednotky, která by odpad sbírala a ekologicky likvidovala je finančně náročné. Bez vhodného sponzora či technologie, je takový provoz finančně ztrátový.

05/

… Kudy vede změna?

Odpady z moří je výhodné zpracovat v blízkosti místa, kde je vyloven. EVECONT je zařízení, které je snadno ovladatelné a díky své modulární stavbě se přizpůsobí omezeným rozměrům na sběrném plavidle.

06/

… Co tedy udělat jinak?

Jednotka EVECONT energetickým využitím dodaného odpadu zajistí environmentálně šetrnou likvidaci odpadu. Jako bonus vyrobí značné množství tepla a elektřiny, kterou lze použít pro vlastní spotřebu lodi a vysoušení vyloveného odpadu.

07/

… Ekologie

Ekologické a energetické využití odpadu, který byl určen k věčnému setrvání v oceánech je velikým přínosem pro veškerou faunu i flóru na planetě. Pro spokojený a zdravý život dalších generací, je nutné tuto otázku řešit.

08/

… Opravdu chcete platit 1 věc 3×?

Jednotka EVECONT umožňuje přiblížení energetické a finanční soběstačnosti projektu, který utváří lepší budoucnost pro další generace. Plavidlo navíc může poskytnout vhodné podmínky a prostory pro vědecké týmy, které se těmito otázkami zabývají. Podpora z vědeckých grantů může hrát v tomto případě nemalou roli.

JAKÉ JSOU HLAVNÍ VÝHODY EVECONT PRO SANACI MOŘÍ?

  • Odpady se zpracují V MÍSTĚ JEJICH VÝSKYTU.
  • Zásadní snížení spotřeby paliva plavidla.
  • EVECONT umožňuje likvidaci odpadů bez dalších nákladů na jejich vysoušení.
  • Modularita jednotky EVECONT umožňuje přizpůsobení pro každý konkrétní požadavek objednavatele dokonce i pro loď. PARAMETRY PŘIPRAVÍME ZCELA NA MÍRU!
  • EVECONT umožňuje přiblížení energetické a finanční soběstačnosti projektu.
  • Efektivní využití uložené ENERGIE V ODPADECH.
  • Výrazný EKOLOGICKÝ přínos pro systémové řešení zátěže životního prostředí, oceánů a moří od hromadícího se odpadu.
  • Jednotky EVECONT splňují nejpřísnější stanovené limity pro vypouštění emisí do ovzduší. Jsou tedy ENVIRONMENTÁLNĚ VELMI ŠETRNÉ.
  • Zodpovědný přístup pro zlepšení životního prostředí a spokojený, zdravý život pro PLANETU, NÁS I BUDOUCÍ GENERACE.

Jak je možné jednotku evecont realizovat?

Evecont je dodán na klíč, formou PPP. Jednotku vyrobíme, dodáme, poskytujeme servis a v případě potřeby určitou dobu provozujeme. Vy jednotku splácíte prostřednictvím nájmu a po předem stanovené době přejde její vlastnictví na Vás.

Kontakt pro jakékoliv informace

Ing. Jan Krišpín

krispin@evecobrno.cz
+420 734 158 923

Jak nejsnadněji začít?

Zkuste nám zde, v tomto jednoduchém dotazníku, napsat o čem přibližně uvažujete a jaké jsou Vaše rámcové kapacity. Ozveme se Vám zpět již v okamžiku, kdy budeme orientovaní v tom, co skutečně potřebujete.

Dotazník

Pár základních otázek

Není nám to jedno!

Již více jak 20 let se věnujeme problematice odpadů a možností jejich likvidace tak, aby tato otázka byla řešena koncepčně a s ohledem na maximální zpětné využití energie z odpadů, pro které již není uplatnění. Věnujeme se této otázce hlavně s ohledem na enormní zátěž, kterou neřešení tohoto problému pro planetu Zemi a naše životní prostředí představuje.

Týmy našich inženýrů pracují každý den na inovacích tak, abyste se všemi technologickými znalostmi dokázali již vyprodukovaný odpad zpětně využít v jakémkoli, k tomu vhodném místě. Usilovně pracujeme na tom, aby odpady nebyly ekologickou hrozbou této doby!

Opravdu nám to
není jedno!

Reference

Kontakty


Březinova 1608/42
616 00 Brno, Zabovřesky

+420 544 527 231
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.